Folia stretch

Folia stretch to podstawa w bezpiecznym transporcie! Oferujemy solidne folie stretch do zabezpieczania transportowanych ładunków.

Folie stretch w rolkach. Wygodne pakowanie i zabezpieczanie ładunków na palecie. Folia stretch chroni ładunek przed uszkodzeniem w trakcie transportu. Stretch to materiał, który doskonale zabezpiecza i chroni elementy przed uszkodzeniami fizycznymi oraz niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, jak np. woda lub niskie temperatury.  Oferowane folie wysokiej jakości posiadają dodatkowe zabezpieczenie przed przypadkowy przerwaniem jej w trakcie użytkowania.

folia-stretch

Folia stretch

Produkty do pakowania i transportu wysokiej jakości dostępne od ręki. Folia stretch zabezpiecza transportowany ładunek przed ewentualnymi uszkodzeniami. Najwyższej jakości folia stretch w wielu kolorach, dostępna w naszym sklepie online. Bardzo szerokie zastosowanie to jeden z głównych powodów, dla których folia stretch jest bardzo często użytkowana przez m.in. firmy kurierskie, magazyny przechowujące towary, dystrybutory towarów, a także inne przedsiębiorstwa. Dzięki niezwykłej wytrzymałości materiału folia stretch może być wykorzystywana do ochrony wszystkich przedmiotów przed różnymi uszkodzeniami.

Folie stretch

Folie stretch dostępne w sklepie MetalDrew różnią się w zależności od wagi na rolce lub grubością. Do wyboru oferujemy zarówno folie stretch ręczne, jak i maszynowe. Zabezpieczenie ładunku w transporcie jeszcze nigdy nie było tak wygodne. Dzięki zwartej, prostej i poręcznej konstrukcji folie stretch są regularnie stosowane przez różne firmy zajmujące się transportem towarów. Ich owinięcie trwa bardzo krótko, a dzięki zastosowanym materiałom idealnie przylega do pakunku, co zwiększa bezpieczeństwo. Warstwa ochronna sprawia, że folie stretch skutecznie uniemożliwiają przemieszczenie się towarów poza wyznaczony obszar.

Dostępne produkty

Jesteś zainteresowany
większym lub indywidualnym
zamówieniem?